Je nám ľúto. Stránka, ktorú chcete zobraziť neexistuje.


Skúste vyhľadávanie

-
-
16 rokov Váš partner v oblasti nehnuteľností
16 rokov Váš partner v oblasti nehnuteľností
16 rokov Váš partner v oblasti nehnuteľností
16 rokov Váš partner v oblasti nehnuteľností

Predaj pekného rodinného domu v Pezinku pri centre

Price:
249 500,00 €
Region: Bratislavský kraj
District: Pezinok
Town: Pezinok
Street: Pezinok
Category: Houses and villas
Počet izieb: 3
Utility area: 200 m2
Plot area: 787 m2
Balcony:none
Loggia:none
Terrace:none
Parking:garáž
 
Advert ID:159060

Advert description:

Tento rodinný dom sa nachádza v tichom prostredí pár minút pešo od centra mesta, v jestvujúcej zástavbe rodinných domov.

V roku 2010 bola vykonaná rekonštrukcia. Ide o jednopodlažný, podpivničený dom, postavený na pozemku o veľkosti 787 m2. Zastavaná plocha domu 110 m2, zastavaná plocha garáže 25 m2. Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, 2 izieb, obývacej izby spojenej s kuchyňou a samostatnej kúpelne. Izby sú samostatné nepriechodné. Obývacia izba spojená s kuchyňou poskytuje východ do záhrady a na terasu domu.

Vybavením domu: drevená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (plynová varná doska, digestor, elektrická rúra, antikorový drez s batériou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, umývačka riadu), plávajúce podlahy v izbách, roll dor v izbách, keramická dlažba v kuchyni a vo vstupnej chodbe, podlahové kúrenie v kuchyni, sadrokartónové stropy s bodovými svetlami, vonkajšie hliníkové žalúzie na oknách na elektrické ovládanie, sieťky proti hmyzu na oknách, zabezpečovací systém, antikorové zábradlia, mramor na schodisku.

Rodinný dom je podpivničený, suterén domu pozostáva: z kotolne s dielňou, fínskej sauny, práčovne, vinárničky, komory na ovocie, WC a zimnej záhrady. Suterén domu je vykurovaný a nachádza sa v ňom aj studňa.

Garáž k rodinnému domu je samostatne stojaca, s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, garáž je zateplená a vykurovaná, nachádza sa v nej ručná umyvárka, v povalovej časti garáže je úložný priestor.

Okrasná záhrada poskytuje absolútne súkromie s priestrannou terasou. Terasa je osvetlená, vybavená markízou. Celý pozemok okolo domu má závlahový systém vrátane závlahy kochlíkov na oknách. Závlahový systéme je napojený na studňu ako aj verejný vodovod. Záhradu domu tvorí anglický trávnik, okrasné dreviny, živý plot a záhradné osvetlenie.

Dom je napojený na všetky IS (kanalizácia, plyn, verejný vodovod, elektrina) a pripojenie na KTV a internet

Dom svojou polohou, vybavením a prevedením ponúka komfortné bývanie v tichom a príjemnom prostredí v blízkosti centra mesta vo vyhľadávanej lokalite.

Agent:

makler
Agent:Darina Dlapová
Phone:0903 754 834
E-mail:dlapova-ZVNC-urbanpartner.sk

Contact:

I am interested in more information.
I am interested in property watch out.
Navrhujem cenu ... EUR.